Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy tester oprogramowania

TUKANO SOFTWARE HOUSE sp. z o.o.

  • Węgierska 28, Nowy Sącz
    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Węgierska 28

Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań Klientów w celu opracowania planu testów oraz scenariuszy testowych.

  • Opracowywanie scenariuszy testowych w celu zweryfikowania rozwiązania pod względem zgodności z wymaganiami Klientów.

  • Realizacja testów manualnych

  • Przygotowywanie raportów z testów manualnych z zidentyfikowanymi błędami w celu przekazania ich do deweloperów.

  • Przygotowanie i optymalizacja planu testów w celu ciągłego usprawniania procesu testowania oprogramowania oraz dostarczania produktów o najwyższej jakości.

  • Przygotowanie i prezentacja demo aplikacji dla Klientów.

  • Udział w szacowaniu pracochłonności na podstawie potrzeb/wymagań dostarczonych przez Klientów.

  • Wdrażanie nowych pracowników i pozostałych członków zespołu w realizowane rozwiązania.

  • Nauka nowych narzędzi do zarządzania testami, które będą wykorzystywane do zrealizowania planowanych rozwiązań.

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • Umiejętność diagnozowania i opisywania problemów.

  • Dokładność i skrupulatność.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy z danymi.

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania.

To oferujemy

  • Pracę przy nowych innowacyjnych projektach.

  • Pracę w zespole wykorzystującym zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania.

  • Możliwość pracy zdalnej do 3 dni w tygodniu.

  • Budżet integracyjny.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Kurs języka angielskiego z native speakerem.

  • Kartę MultiSport.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Cykliczne integracje :-)

O nas

Firma Tukano Software House Sp. z o. o. zajmuje się wytwarzaniem dedykowanego oprogramowania, oraz utrzymaniem systemów informatycznych. Aktualnie tworzymy rozwiązania dla Start-upów w branży medycznej i nie tylko. Budując nasz zespół kładziemy duży nacisk na wprowadzanie przyjacielskiej atmosfery w zespole, bez zbędnych zasad, regulaminów etc. Mając jasne cele, oraz czyste intencje, kreatywność i zaangażowanie jest dla nas czymś naturalnym nie wymagającym wysiłku. Jeżeli chcesz pracować w takich warunkach i spełniasz wymagania tej oferty, aplikuj abyśmy mogli lepiej się poznać.