Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy tester oprogramowania

Solwit S.A.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Obowiązki:

  • Przygotowywanie platform testowych (HW+SW) oraz ich utrzymanie
  • Harmonogramowanie i analiza wyników testów automatycznych zgodnie z planem testów
  • Diagnozowanie przyczyn wadliwie działającego sprzętu
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • Wykonywanie testów manualnych zgodnie z otrzymanymi scenariuszami
  • Raportowanie testów i defektów zgodnie z przyjętym procesem rozwoju oprogramowania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki techniczne
  • Minimum 12 miesięcy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość technik testowania
  • Znajomość budowy komputerów, wiedza dot. HW oraz platform serwerowych
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux i Windows
  • Umiejętność pracy zdalnej – RDP, SSH

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Ogłoszenie archiwalne