Logo Pracuj.pl

Młodszy Tester Oprogramowania

PSI PolskaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

PSI Polska

Towarowa 37

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • testowanie funkcjonalne złożonego oprogramowania, nadzorującego przebieg procesów technologicznych
  • opracowywanie i rozwijanie scenariuszy testowych
  • ścisła współpraca z zespołem deweloperskim
  • analiza wymagań i opracowywanie nowych przypadków testowych
  • pisanie dokumentacji testowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne / informatyczne, mile widziana automatyka i robotyka)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • ciekawe projekty realizowane dla dużych, zadowolonych klientów (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Empik, CCC, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań)
  • możliwość tworzenia i rozwijania autorskich produktów PSI (dla przykładu - jesteśmy w pierwszej 10. najlepszych światowych systemów WMS)
  • pracę w zespole specjalistów z wieloletnim stażem, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • biuro w samym centrum Poznania – 3 minuty od dworca PKP, park koło biura
  • komfortowe wyposażenie biura – kilkuosobowe pokoje, chillout-room, parkingi
  • i prysznice dla rowerzystów
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o 50-letniej tradycji
  • elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę bez sztucznej hierarchii
  • jasno zdefiniowane ścieżki rozwoju kariery
  • konferencje i szkolenia technologiczne, kursy językowe (angielski i niemiecki)
  • imprezy firmowe i rodzinne (20 różnych firmowych wydarzeń w ciągu roku, warsztaty technologiczne dla dzieci)
  • pakiet świadczeń – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma benefitowa, karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 2000 osób, z czego 300 w Poznaniu. www.psi.pl

Młodszy Tester Oprogramowania, Towarowa 37, Poznań