Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Tester Oprogramowania

Comperia.pl

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Comperia.pl

Konstruktorska 13 (wejście F

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz wykonywanie scenariuszy i przypadków testowych,

  • Analizowanie, dokumentowanie, raportowanie i zgłaszanie znalezionych błędów,

  • Weryfikacja błędów zgłaszanych przez użytkowników,

  • Przygotowywanie danych testowych,

  • Przeprowadzanie testów działania API (POSTMAN)

  • Przeprowadzanie manualnych testów funkcjonalnych aplikacji web w środowisku webowym i mobilnym (RWD) zgodnie z dostarczoną dokumentacją lub bez niej,

  • Codzienna współpraca z zespołem projektowym i utrzymaniowym IT,

  • Podnoszenie własnych kwalifikacji, wiedzy i dzielenie się nią w ramach zespołu.

  • Udział w rozwoju projektu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej rok,

  • Znajomość systemu Linux

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji web pisanych w RWD

  • Podstawowa znajomość zasady działania, możliwości i struktury stron WWW i aplikacji web,

  • Systematyczność, dokładność, asertywność i skrupulatność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w testach stron internetowych związanych z branżą finansową lub e-commerce,

To oferujemy

  • Umowę o pracę / B2B

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole, w luźnej atmosferze i udział w wymagających projektach,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji,

  • Pracę zdalną

  • Pracę w ciekawym projekcie branży e-commerce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Comperia.pl

Comperia.pl S.A. ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Specjalizujemy się w pomaganiu naszym klientom w doborze właściwych produktów i usług tak by oszczędzić ich czas i pieniądze. Nagrody typu lidera przedsiębiorczości, innowatora Wprost czy Deloitte Technology Fast50 zdobywamy dzięki naszemu zespołowi, który składa się z kreatywnych i nie bojących się wyzwań młodych ludzi. Aby dalej się rozwijać potrzebujemy więcej takich osób! Obecnie poszukujemy między innymi testera aplikacji webowych i api backendowych, który pod naszym bacznym okiem będzie miał szansę na szybki rozwój.

Jeśli nie boisz się wyzwań, potrafisz znaleźć ripostę na „a u mnie działa” i nie boisz się wytykać innym ich błędów - zgłoś się do nas! Czekają Cię nie lada wyzwania, udział w ciekawych i wymagających projektach, nowatorskie rozwiązania i praca z młodym i ambitnym zespołem w luźnym klimacie.

Przewiń do profilu firmy