Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy tester oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Infosolutions Sp z o.o.

    to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się tworzeniem oraz wdrożeniami systemów informatycznych
    dla firm z branży opakowaniowej.
    Kształtuje swoją działalność w segmencie zaawansowanych technologii w oparciu
    o implementację najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie m.in.: produkcji opakowań, świadczenia usług wsparcia i doradztwa dla przedsiębiorstw z branży opakowaniowej m.in. w zakresie kontrolingu oraz zwiększania efektywności produkcji.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska pracy:

    • Realizacja testów funkcjonalnych zgodnie z przyjętym harmonogramem
    • Opracowywanie i realizacja scenariuszy testowych dla testów regresywnych
    • Analiza zgłoszeń z systemu testów automatycznych
    • Raportowanie błędów i rekomendowanie sposobu ich eliminacji
    • Kontakt z programistami w zakresie realizacji zgłoszonych problemów
    • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej

    Wymagania:

    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
    • Umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie
    • Cierpliwość, dokładność i sumienność
    • Umiejętność przestrzegania procedur
    • Wewnętrzna motywacja do realizacji wyznaczonych celów

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość narzędzia testów automatycznych TestComplete

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego