Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy tester oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Infosolutions Sp z o.o.

to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się tworzeniem oraz wdrożeniami systemów informatycznych
dla firm z branży opakowaniowej.
Kształtuje swoją działalność w segmencie zaawansowanych technologii w oparciu
o implementację najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie m.in.: produkcji opakowań, świadczenia usług wsparcia i doradztwa dla przedsiębiorstw z branży opakowaniowej m.in. w zakresie kontrolingu oraz zwiększania efektywności produkcji.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja testów funkcjonalnych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Opracowywanie i realizacja scenariuszy testowych dla testów regresywnych
  • Analiza zgłoszeń z systemu testów automatycznych
  • Raportowanie błędów i rekomendowanie sposobu ich eliminacji
  • Kontakt z programistami w zakresie realizacji zgłoszonych problemów
  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie
  • Cierpliwość, dokładność i sumienność
  • Umiejętność przestrzegania procedur
  • Wewnętrzna motywacja do realizacji wyznaczonych celów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość narzędzia testów automatycznych TestComplete

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego