Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy tester oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

    Miejsce pracy: Warszawa
    TO/WS/06/2018

    Masz już pierwsze doświadczenie z testowaniem oprogramowania i chcesz rozwijać umiejętności przy centralnym systemie bankowym - jednym z największych w Europie?  Masz apetyt na projekty o dużej skali i wyzwania w aspekcie wydajności i bezpieczeństwa? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej.

    Twoje zadania

    • Wykonywanie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu
    • Analiza zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi
    • Tworzenie dokumentacji testowej (warunki i scenariusze testowe)
    • Tworzenie dokumentacji z wykonanych testów

    O Tobie

    • Masz minimum rok komercyjnego doświadczenia przy testowaniu oprogramowania
    • Studiujesz lub posiadasz wykształcenie wyższe o specjalnościach IT, bankowość, finanse lub pokrewne
    • Posiadasz teoretyczną i praktyczną wiedzę w zakresie testowania i jakości oprogramowania

    Mile widziane:

    • Znasz branżę bankową
    • Masz podstawową znajomość tworzenia zapytań SQL (do różnych baz danych)
    • Znasz narzędzia wspierające testowanie oprogramowania
    • Znajomość języka angielskiego umożliwia Ci czytanie dokumentacji
    • Windows i z/OS nie są Ci obce

    Benefity:

    • Praca w największej spółce IT
    • Szkolenia
    • Multisport
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Drużyna Active Team
    • Dostęp do zaawansowanych technologii
    • Kursy językowe
    • Prywatna opieka medyczna
    • Wyjazdy integracyjne
    • Owocowe poniedziałki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez "Spółkę Asseco Poland S.A. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Olchowej 14" zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."