Oferta pracy

Młodszy tester oprogramowania

VIALUTIONS Sp. z o.o.O firmie

VIALUTIONS Sp. z o.o.

Świętego Antoniego 2/4

Wrocław

Vialutions is an IT experts team specialized in process digitalisation and automation, DMS and collaboration solutions. Our technological base is .NET, C# and SharePoint.

Obowiązki:

  • analiza i definiowanie wymagań użytkownika oraz określenie specyfikacji projektu,
  • tworzenie przypadków testowych na podstawie dokumentacji lub specyfikacji wymagań i ich utrzymywanie w TFS,
  • wykonywanie przypadków testowych oraz dokumentowanie wyników testów,
  • udział w spotkaniach, planowaniu oraz podsumowaniu sprintu,
  • komunikacja z klientem.

Profil Kandydata:

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • certyfikat Software Tester (ISTQB).

Dodatkowe umiejętności:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w tworzeniu i testowaniu oprogramowania internetowego,
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania lub narzędzi automatyzacji testów,
  • doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Dowolny rodzaj umowy
  • Imprezy firmowe
  • Świadczenia urlopowe
  • Lekcje niemieckiego
  • Karta sportowa
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Opieka zdrowotna
  • Świetna lokalizacja
  • Certyfikaty Microsoftu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne