Oferta pracy

Młodszy tester oprogramowania

VIALUTIONS Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Świętego Antoniego 2/4

Stare Miasto

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • scrum

O projekcie

Charakterystyka projektu/ branży/usługi: zarówno in house, jak i dla klienta, branże: medtech, automotive.

Twój zakres obowiązków

  • udział w dokonywaniu analizy i definiowaniu wymagań użytkownika oraz określenie specyfikacji projektu,

  • tworzenie przypadków testowych na podstawie dokumentacji lub specyfikacji wymagań i ich utrzymywanie w TFS,

  • wykonywanie przypadków testowych oraz dokumentowanie wyników testów,

  • udział w spotkaniach, planowaniu oraz podsumowaniu sprintu,

  • komunikacja z klientem.

Nasze wymagania

  • certyfikat Software Tester (ISTQB)

  • dobra znajomość języka niemieckiego,

  • podstawowe doświadczenie w tworzeniu i testowaniu oprogramowania internetowego,

  • podstawowe doświadczenie w tworzeniu oprogramowania lub narzędzi automatyzacji testów,

  • doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • możliwość prowadzenia całych projektów: od etapu zbierania wymagań po utrzymywanie ukończonego systemu

  • stabilne warunki zatrudnienia (do wyboru dowolny rodzaj umowy: umowa o pracę, umowa zlecenia i o dzieło, B2B)

  • międzynarodowe środowisko pracy (zatrudniamy osoby spoza Polski, zatem masz u nas doskonałą okazję by przećwiczyć swój angielski w bezstresowej atmosferze)

  • świetna lokalizacja – zaraz obok Rynku we Wrocławiu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rekrutacja zdalna (obejmuje część techniczną)

3

Informacja zwrotna