Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Tester w obszarze Aktuariatu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Dołącz do nas, jeśli:

    • Masz wykształcenie wyższe matematyczne lub ekonomiczne (lub studiujesz na ostatnim roku i jesteś dyspozycyjny minimum 4 dni w tygodniu)
    • Interesuje Cię obszar testowania
    • Znasz matematykę aktuarialną (nawet teoretycznie)
    • Znasz doskonale MS Excel i potrafisz budować modele z użyciem VBA,
    • Posługiwanie się innymi narzędziami pakietu MS Office
    • Znasz język angielski w mowie i piśmie w stopniu przynajmniej dobrym (komunikatywnym)

    Atutem będzie:

    • Znajomość produktów ubezpieczeń życiowych
    • Wiedza na temat modelowania przepływów finansowych w produktach ubezpieczeń na życie w modelach aktuarialnych
    • Umiejętność pisania zapytań SQL
    • Doświadczenie w pracy w zespole aktuarialnym
    • Doświadczenie w efektywnej komunikacji z osobami z zespołów operacyjnych, IT oraz pracownikami dostawcy oprogramowania
    • Chęć uczenia się i szybkie przyswajanie wiedzy

    Co dostaniesz u nas/ co ofertujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość budowania wiedzy i doświadczeń w zespole ekspertów z obszaru aktuariatu
    • Udział w ciekawych projektach na styku aktuariatu i IT
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku i codzienną współpracę z naszą centralą w Irlandii
    • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
    • Dogodną lokalizację biura przy metrze Wilanowska

    Jakie będziesz miał zadania:

    • Przygotowanie i testowanie modeli aktuarialnych na podstawie zdefiniowanych wymagań aktuarialnych i biznesowych
    • Udział w definiowaniu wymagań funkcjonalnych oraz specyfikacji obliczeniowych dla systemów informatycznych operacyjnych i sprzedażowych w zakresie obliczeń aktuarialnych
    • Przygotowywanie przypadków testowych na potrzeby testowania systemów w zakresie obliczeń aktuarialnych oraz
    • Przeprowadzenie pełnych testów systemów w zakresie obliczeń aktuarialnych
    • Analiza statystyczna danych wraz z przygotowywaniem raportów na temat portfela ubezpieczeń
    • Obliczenia aktuarialne na potrzeby wsparcia Departamentu Obsługi Klientów wraz z efektywną komunikacją z tym departamentem
    • Zapewnienie wysokiej jakości pracy oraz terminowego wykonania powierzonych zadań