Oferta pracy

Młodszy Ustawiacz

Knauf Industries Polska Sp. z o.o.O firmie

Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Styropianowa 1

Adamowice (pow. żyrardowski)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości produkowanych elementów

  • zapewnienie ciągłości produkcji

  • przezbrajanie maszyn w celu realizacji wymagań klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne (mechaniczne)

  • podstawowa znajomość zagadnień mechaniki

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • mile widziane uprawnienia na suwnice, E1

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy

  • bogaty pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta sportowa

  • fundusz socjalny, np. wczasy pod gruszą, paczki świąteczne

  • przyjazną atmosferę pracy i pomocny zespół

  • kompleksowe szkolenie wdrażające

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektujemy i wdrażamy do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. Dostarczamy izolacji, opakowań i kształtek z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementów plastikowych wykonanych metodą wtrysku termoplastycznego.

Nasz zakład zlokalizowany jest około 50 km. od Warszawy. Produkujemy części z tworzyw sztucznych przede wszystkim dla przemysłu samochodowego, branży AGD/RTV oraz HVAC. Dzięki nowoczesnym technologiom przetwórstwa dynamicznie poszerza się portfolio naszych produktów co pozwala nam uczestniczyć w ciekawych projektach. Zapraszamy Cię do naszego zespołu, jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy