Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Lajkonik Snacks sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dot. ochrony danych osobowych (zwanego w skrócie RODO)”
Lajkonik Snacks

Młodszy Ustawiacz

Lajkonik SnacksO firmie

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i ustawianie maszyn na wymagane programy produkcyjne

  • prewencja i usuwanie mniejszych awarii na linii produkcyjnej

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • dbanie o czystość w miejscu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne

  • umiejętność analizy pracy urządzeń

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie i sumienność

  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowa o pracę bezpośrednio w Lajkoniku

  • dodatki do wynagrodzenia – premia motywacyjno-frekwencyjna, premia roczna i inne

  • bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna