Logo Pracuj.pl

Młodszy Ustawiacz

Lajkonik SnacksO firmie

Lajkonik Snacks

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i ustawianie maszyn na wymagane programy produkcyjne
  • prewencja i usuwanie mniejszych awarii na linii produkcyjnej
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne
  • umiejętność analizy pracy urządzeń
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i sumienność
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę bezpośrednio w Lajkoniku
  • dodatki do wynagrodzenia – premia motywacyjno-frekwencyjna, premia roczna i inne
  • bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Młodszy Ustawiacz, Józefa Piłsudskiego 1, Skawina