Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Wdrożeniowiec

BioSys sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Instalację oprogramowania u klientów (produkty BioSys)

  • Konfigurację oprogramowania (produkty BioSys)

  • Wsparcie dla klientów z wykorzystaniem narzędzi do zdalnej pomocy (rekonfiguracja, dodatkowe szkolenie, konsultacja)

Nasze wymagania

  • rzetelności i dokładności

  • zdolności analitycznego myślenia

  • skuteczności w działaniu

  • zdolności wyciągania wniosków

  • chęci do nauki

  • umiejętności pracy w zespole

  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • podstawowej znajomości środowiska Windows i ogólnej wiedzy informatycznej

  • umiejętności organizacji pracy,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z klientem

To oferujemy

  • Pakiet pełnych szkoleń wprowadzających

  • Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy

  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie w branży IT

  • Dostęp do zaawansowanych, nowoczesnych technologii

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę stacjonarną w biurze Krakowie, okolice Nowego Kleparza

  • Stabilne zatrudnienie

BioSys sp. z o.o.

BioSys zajmuje się wdrażaniem systemów informatycznych dla biznesu. Tworzymy i wdrażamy własne produkty: oprogramowanie zarządzające systemami kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz rozliczania etapów produkcji. Wykorzystujemy najnowsze technologie biometryczne jak również niezawodne i funkcjonujące od lat technologie RFID z wykorzystaniem kart zbliżeniowych.

Przewiń do profilu firmy