Logo Pracuj.pl

Młodszy Wdrożeniowiec

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenia systemów informatycznych wspomagających prace instytucji finansowych,
  • przygotowanie konfiguracji,
  • warsztaty z klientami,
  • prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej,
  • prace z systemami bazodanowymi,
  • współpraca z Działem produkcji i Biurem projektów,
  • wdrożenia u klientów, prezentacje/warsztaty, prowadzenie szkoleń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki informatyka, finanse lub pokrewne, także w trakcie studiów, (w przypadku studentów wymagana dostępność w pełnym wymiarze godzin (40h/tydz), w ciągu biznesowego dnia pracy),
  • min. rok doświadczenia na stanowisku związanym z informatyką: wdrożenia, programowanie, analiza, serwis, tester, administrator,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość SQL na poziomie średnim,
  • znajomość Linux na poziomie podstawowym,
  • podstawowa wiedza finansowa lub ekonomiczna, np. księgowość, ekonometria,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolności analityczne, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

Poszukujemy Młodszego Wdrożeniowca, który wspólnie z zespołem będzie wdrażał oprogramowanie dla leasingu. Jeśli jesteś osobą, która chciałby się rozwijać w branży IT, a w kręgu Twoich zainteresowań leży wiedza związana z finansami – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Na co dzień będziesz współpracować z zespołem wytwórczym, a także samym klientem. Do Twoich zadań będzie należało przygotowanie konfiguracji biznesowej aplikacji w taki sposób, aby były one dostosowane do potrzeb klienta oraz wdrażanie systemów informatycznych.

Pracujemy w małych zespołach opartych o metodykę scrum w trybie zdalnym/hybrydowym. Jeżeli chciał/abyś spotkać się z koleżankami i kolegami z zespołu nasze biuro mieści się przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45D w Warszawie (z biura mamy piękny widok na płytę lotniska 😊).

Naszym głównym produktem jest System LEO - kompleksowy program, wspomagający firmy leasingowe i CFM we wszystkich obszarach, szczególnie w zakresach operacyjnym, finansowo–księgowym, sprzedażowym oraz zarządzania flotą. Naszymi klientami są m. in. BMW Financial Services Poland, Toyota Leasing Poland, Volkswagen Financial Services.

Młodszy Wdrożeniowiec, podlaskie