Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy wdrożeniowiec systemów Comarch

IT DEVELOP SP Z O O

7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie i rozwiązywanie problemów klientów z zakresu systemu Comarch ERP Optima

  • Prowadzenie wdrożeń systemów firmy Comarch

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników

  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP - Comarch ERP Optima

  • Wsparcie klienta po wdrożeniu

  • Helpdesk (rozwiązywanie problemów bieżących w przedsiębiorstwie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie informatyki lub kierunku pokrewnym

  • Praktyczna znajomość systemów Comarch

  • Znajomość SQL ( SQL Server i MySQL)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów programowych i sprzętowych

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i rozpracowywania nowych programów

  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie B2B

  • Wynagrodzenie ustalone na podstawie twoich umiejętności

  • System zadaniowy

  • Gwarancję godzin

  • Jednozmianowy system pracy 8-16

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość awansu i rozwoju

  • Kursy i szkolenia z zakresu IT

  • Indywidualne podejście do pracownika - żadne z nas korpo

  • Laptop i telefon firmowy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Premie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Znasz inny system ERP - może ta oferta jest skierowana dla Ciebie