Oferta pracy

Młodszy Web Developer E-commerce

Marketing Investment Group

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie contentem na stronach sklepów internetowych (publikacje tekstów, grafik, plików, tworzenie nowych podstron i dedykowanych linków) poprzez dedykowany system zarządzania treścią CMS

  • Kodowanie nowych stron Landing Pages według projektów (.psd do HTML/CSS/JS, RWD)

  • Kodowanie szablonów mailingów

  • Kodowanie zmian w wyglądzie sklepów internetowych według testów A/B z wykorzystaniem narzędzia Google Optimize

  • Kodowanie elementów marketingu on-site (ramki rekomendacji, personalizacje elementów sklepu, itp.)

  • Wsparcie technicznie zespołów e-commerce przy projektach digitalowych

  • Projektowanie i programowanie wewnętrznych narzędzi do automatyzacji i optymalizacji pracy innych Zespołów

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalności sklepów internetowych, zgłaszanie błędów oraz zadań rozwojowych platformy poprzez oprogramowanie Jira

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów do zarządzania treścią stron internetowych (mile widziane: sklepów internetowych)

  • Znajomość HTML, CSS oraz JavaScript w stopniu średniozaawansowanym

  • Znajomość zagadnień RWD

  • Podstawowa znajomość programowania w języku PHP

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pakiet sportowy

  • system kafeteryjny My Benefit

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Estonii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów Sizeer, JD Sports, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy