Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Zakupowiec

GRUPA KAN

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów zakupowych wynikających ze strategii handlowej

  • rozwój zakresu produktowego podległej kategorii

  • opieka nad istniejącym i rozbudowa portfela dostawców

  • analiza i raportowanie wskaźników zakupowych przydzielonego asortymentu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy w struktach zakupowych

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • znajomość technik negocjacji

  • umiejętność wnioskowania na podstawie wykonywanych analiz

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

Przewiń do profilu firmy