Młodszy Zarządca Nieruchomości (centra handlowe)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy ponad 80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!
    Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:
    Młodszy Zarządca Nieruchomości
    (centra handlowe)
    Lokalizacja: Warszawa
    OBOWIĄZKI:
    OCZEKIWANIA:
    • Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi / portfelem nieruchomości (centra handlowe)
    • Udział w przygotowaniu i nadzór nad wykonaniem budżetu Opex, Capex, Marex
    • Udział w przygotowaniu i realizacji budżetu przychodów z najmu krótkoterminowego
    • Przygotowywanie raportów okresowych
    • Bieżący kontakt z najemcami i właścicielami nieruchomości
    • Prowadzenie korespondencji z najemcami
    • Nadzór nad terminowym dostarczaniem gwarancji bankowych, depozytów oraz polis ubezpieczeniowych
    • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości
    • Pomoc w zarządzaniu projektami związanymi z rozbudowami i przebudowami nieruchomości
    • Reprezentowanie właściciela nieruchomości we wszystkich sprawach związanych z zarządzaniem nieruchomością
    • Weryfikacja dokumentacji formalno–prawnej oraz technicznej dotyczącej nieruchomości
    • Doświadczenie w nieruchomościach komercyjnych (min. 2 lata)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Umiejętności finansowe, takie jak rozliczanie kosztów wspólnych i mediów, indeksacji, sporządzanie raportów
    • Zawiązywanie rezerw (przychody, koszty)
    • Osoba proaktywna, nastawiona na rezultaty
    • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem
    • Wysokie zdolności analityczne
    • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
    OFERUJEMY:
    • Bogaty pakiet benefitów: np. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, możliwość wyboru dodatkowych benefitów w ramach systemu kafeteryjnego
    • Prace w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Możliwości rozwoju
    • Atrakcyjne miejsce pracy w centrum Warszawy w budynku Warsaw Spire (zaledwie 5 minut do stacji metra)
    • Świetną atmosferę i warunki pracy (kawiarnia, biblioteka oraz miejsca relaksacyjne)

    Take a look inside JLL
    and join us!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 ze zm).
    opisopisopis