Oferta pracy

Młodszy Zarządca Nieruchomości

Colliers International Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers  otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Twoje zadania:

  • Wsparcie Zarządcy Nieruchomości we wszystkich zadaniach lub samodzielne zarządzanie nieruchomością
  • Kontaktowanie się z najemcami i reagowanie na ich potrzeby
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów dla właściciela (pod nadzorem Zarządcy Nieruchomości)
  • Monitorowanie i kontrolowanie umów z dostawcami oraz sprawdzanie spójności z postanowieniami umów
  • Pośredniczenie między najemcami, a właścicielem we wszystkich sprawach związanych z nieruchomością
  • Zarządzanie rutynowymi inspekcjami
  • Wdrażanie standardów zarządzania nieruchomościami Colliers na zarządzanych budynkach
  • Kontakt z podwykonawcami w zakresie świadczonych usług
  • Zarządzanie bazą danych i systemami stosowanymi na zarządzanej nieruchomości
  • Organizacja przetargów na usługi i serwisy
  • Współudział w przygotowaniu budżetów OPEX oraz CAPEX, analiza kosztów
  • Współudział  w raportowaniu w języku polskim i angielskim

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami (najlepiej komercyjnymi) na stanowisku juniorskim lub samodzielnym
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Znasz pakiet MS Office na poziomie bardzo dobrym (szczególnie Excel)
  • Interesujesz się rynkiem nieruchomości komercyjnych
  • Lubisz i umiesz współpracować w zespole
  • Jesteś osobą samodzielną i kreatywną w skutecznym rozwiązywaniu problemów
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i rzetelną

W zamian zapewnimy Ci:

  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców
  • Elastyczne zasady pracy (praca zdalna / praca z biura)
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji Przyjazna Rekrutacja!
Jak się pracuje w Colliers?
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Colliers International REMS Sp. z o.o.

Ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

Tel. +48 22 331 78 00

Zobacz jak wygląda nasz proces rekrutacji:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy