Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Zarządca Nieruchomości

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. JLL zatrudnia ponad 77 000 osób i obsługuje klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Przychód firmy sięga 6,8 mld USD. Na rzecz klientów, JLL zarządza i świadczy usługi dla portfolio obiektów o łącznej powierzchni ok. 409 mln mkw. W 2016 r. firma zrealizowała na całym świecie transakcje o wartości 136 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy), zarządza aktywami o łącznej wartości ok. 60,1 mld USD. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia strony www.jll.pl

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentów finansowych i rozliczanie mediów.
  • Przygotowywanie umów najmu, bieżący kontakt z najemcami.
  • Naliczanie indeksacji.
  • Dystrybucja poczty.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z najemcami (negocjowanie warunków najmu długo i krótkoterminowego, windykacja należności, rozliczanie kosztów).
  • Prowadzenie baz danych i administrowanie obiegiem dokumentów.
  • Przygotowywanie abstraktów z umów najmu.
  • Dostarczanie rezultatów na wysokim poziomie, spełniających oczekiwania i potrzeby klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w nieruchomościach komercyjnych (min. 3 lata).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość DAX będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności finansowe, takie jak:  rozliczania kosztów wspólnych i mediów, indeksacji, przygotowanie raportu.
  • Zawiązywanie rezerw (przychody, koszty).
  • Dobra znajomość pakietu office,
  • Preferowana dyspozycyjność od 20.02.2017 r.

Oferujemy:

Szansę rozwoju kariery w międzynarodowej firmie, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji. Oferta jest skierowana do osób prowadzących lub chętnych do założenia działalności gospodarczej lub na umowę zlecenie.

Prosimy o przesłanie cv w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się