Ta oferta pracy jest nieaktualna od 440 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Zarządca Nieruchomości

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. JLL zatrudnia ponad 77 000 osób i obsługuje klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Przychód firmy sięga 6,8 mld USD. Na rzecz klientów, JLL zarządza i świadczy usługi dla portfolio obiektów o łącznej powierzchni ok. 409 mln mkw. W 2016 r. firma zrealizowała na całym świecie transakcje o wartości 136 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy), zarządza aktywami o łącznej wartości ok. 60,1 mld USD. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia strony www.jll.pl

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie dokumentów finansowych i rozliczanie mediów.
    • Przygotowywanie umów najmu, bieżący kontakt z najemcami.
    • Naliczanie indeksacji.
    • Dystrybucja poczty.
    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z najemcami (negocjowanie warunków najmu długo i krótkoterminowego, windykacja należności, rozliczanie kosztów).
    • Prowadzenie baz danych i administrowanie obiegiem dokumentów.
    • Przygotowywanie abstraktów z umów najmu.
    • Dostarczanie rezultatów na wysokim poziomie, spełniających oczekiwania i potrzeby klienta.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w nieruchomościach komercyjnych (min. 3 lata).
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Znajomość DAX będzie dodatkowym atutem.
    • Umiejętności finansowe, takie jak:  rozliczania kosztów wspólnych i mediów, indeksacji, przygotowanie raportu.
    • Zawiązywanie rezerw (przychody, koszty).
    • Dobra znajomość pakietu office,
    • Preferowana dyspozycyjność od 20.02.2017 r.

    Oferujemy:

    Szansę rozwoju kariery w międzynarodowej firmie, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji. Oferta jest skierowana do osób prowadzących lub chętnych do założenia działalności gospodarczej lub na umowę zlecenie.

    Prosimy o przesłanie cv w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).