Oferta pracy

Młodszy Zarządca Nieruchomości

FORUM DEVELOPMENT POLSKA SP.Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Firma zajmująca się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Podstawowe zadania to:

  • nadzór i koordynacja firm świadczących usługi na rzecz nieruchomości
  • organizacja i nadzór prac konserwacyjnych i budowlanych
  • prowadzenie inspekcji nieruchomości
  • prowadzenie korespondencji z mieszkańcami i urzędami
  • odpowiedzialność za bieżące utrzymanie obiektu zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • rozwiązywanie bieżących kwestii dotyczących funkcjonowania obiektów
  • organizacja i nadzór nad usuwaniem awarii i remontami
  • raportowanie z wykonanych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie mininum średnie
  • znajomość obsługi komputera (w tym MS Office)
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • miłe usposobienie i umiejętność słuchania
  • dyspozycyjność
  • dokładność

Dodatkowe atuty mile widziane:

  • podstawowa wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, p-poż i BHP
  • znajomość języka angielskiego
  • licencja zarządcy nieruchomości

Naszym pracownikom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie i dodatki do wynagrodzenia
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w profesjonalnym zespole
  • liczne szkolenia i kurs

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy