Młody Inżynier - oferta dla Absolwentów/Absolwentek studiów technicznych

Unilever Polska Sp. z o.o.

Józefa Ignacego Kraszewskiego 20

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

W naszych procesach produkcyjnych na zautomatyzowanych liniach pakujących kosmetyki zmierzamy do doskonałej produkcji czyli takiej, z której otrzymujemy produkty najwyższej jakości, jak najszybciej i bez zatrzymywania. Dokonujemy tego poprzez zrozumienie podstawowych strat w całym procesie: utraty dostępności materiałów, utraty wydajności i utraty jakości. Poszukujemy osób, które przy wykorzystaniu metodologii World Class Manufacturing i Lean, wiedzy technicznej i własnej pomysłowości będą doskonalić procesy, technologię i miejsca pracy.

Do Twoich obowiązków należeć będzie koncentracja na stratach, analiza przyczyn postojów linii, podejmowanie działań mających na celu ich eliminację poprzez dbałość o standardy, szkolenia operatorów, wprowadzanie usprawnień, zmiany organizacji pracy itp.

Praca w zespole inżynierskim w jednej z następujących ról: Project Team Leader, Technical Engineer lub Process Engineer. Tworzymy 2 takie zespoły w ramach projektu RunToStandard. Zależy nam na doświadczonych kandydatach, ale mamy też propozycję dla osób na początku kariery zawodowej. Doceniamy doświadczenia zdobyte na praktykach, stażach i innych aktywnościach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie adekwatne do roli (mile widziane Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Produkcją i pokrewne np. Inżynieria Biomedyczna itp.) – oferta dla absolwentów i dyspozycyjnych studentów ostatnich lat studiów

  • wiedza na temat pracy maszyn i urządzeń przemysłowych - doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej będzie dużym atutem – mile widziane staże, praktyki itp.

  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, kreatywność, samodzielność i umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • podstawowa wiedza w zakresie metodologii Lean Manufacturing / WCM / TPM

  • native speaker w języku polskim ze sprawną komunikacją w języku angielskim w mowie i piśmie

  • biegła obsługa pakietu MS Office (MS Excel, PowerPoint)

To oferujemy

  • pracę w standardzie World Class Manufacturing

  • udział w projektach inwestycyjnych i usprawnieniowych związanych z rozwojem fabryki

  • współpracę i wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i w całej Europie

  • bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa pracy

  • dostęp do szkoleń i warsztatów prowadzonych przez światowych ekspertów efektywności procesów produkcyjnych, dostęp do platform e-learningowych (Degreed, LinkedIn, Udemy, GetAbstrakt, w tym szkoleń językowych)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym uzależnionym od wyników pracy

  • bogaty pakiet pracowniczy - Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne itp.

  • praca od poniedziałku do piątku, na miejscu w fabryce w Bydgoszczy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • Dostęp do platform e-learningowych (Degreed, LinkedIn,Udemy)

Etapy rekrutacji
1

aplikacja online

2

rozpatrywanie aplikacji - HR

3

rozpatrywanie aplikacji - Line Manager

4

rozmowa kwalifikacyjna

Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, tworzymy różnorodne marki i docieramy z naszymi produktami do ludzi na całym świecie. Równolegle dbamy o zrównoważony rozwój naszej firmy, o sukces naszych marek i naszych pracowników. Razem możemy czuć się dobrze w pracy, którą wykonujemy każdego dnia. W Unilever jesteś otoczony przez inspirujących liderów i wspierających współpracowników, dzięki temu realizujesz swój cel, wnosisz świeże pomysły i po prostu jesteś sobą.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz wiedzieć więcej?

Fb: @UnileverPolskaFabryki

www.unilever.pl