Oferta pracy

Mobile App Specialist

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CCC S.A.

Warszawa

Warszawa

Klikaj w najlepsze możliwości

  • Jesteśmy liderami w branży. Lubimy tworzyć nowe rozwiązania w e-commerce i wciąż poszerzać swoje doświadczenie.
  • Stworzyliśmy jedyny taki na rynku profesjonalny skaner esize.me, który w zaledwie 5 sekund tworzy precyzyjny model 3D stopy.

  • I TO SIĘ KLIKA… więc dostajemy za to nagrody. Best on mobile, Best e-Commerce Retailer, najlepszy zespół
    e-Commerce B2C.

Klikaj w swoje obowiązki

  • wdrażanie nowych funkcjonalności i dbanie o utrzymanie we współpracy z koordynatorem rozwoju aplikacji,
  • praca w Jira, rozpisywanie user stories i omawianie ich z zespołem deweloperskim,
  • analiza danych dotyczących aplikacji mobilnej, przygotowanie raportów,
  • współpraca z członkami zespołu i innymi działami w zakresie rozwoju aplikacji,
  • analiza trendów rynkowych - sektor
    m-commerce i powiązane,
  • budowa bazy wiedzy dotyczącej procesów i obsługi aplikacji mobilnej,
  • przeprowadzanie analizy rynku w zakresie innowacji,
  • przeprowadzanie testów i tworzenie briefów wdrożeń.

Klikaj w aplikuj jeśli

  • posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze eCommerce lub aplikacjach mobilnych,
  • znasz rynek aplikacji mobilnych, mCommerce, interesujesz się nim,
  • jesteś dobrze zorganizowany/a, samodzielny/a, ale jednocześnie potrafisz pracować w zespole i jesteś otwarty/a na przyjmowanie nowych rozwiązań,
  • jesteś kreatywny/a, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,
  • znasz język angielski i polski na poziomie min. B2 / C1,
  • posiadasz doświadczenie we współpracy z zespołami IT, rozumiesz aspekty techniczne wdrożeń - mile widziane,
  • znasz narzędzia analityczne (np. AppsFlyer, Google Analytics), narzędzia firmy Atlassian (Jira, Confluence) - mile widziane
  • posiadasz doświadczenie w pracy z zespołami w Scrum / Agile - mile widziane.

Klikaj w najlepszą prace z

  • możliwością zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych w strukturach najlepszego zespołu eCommerce w Polsce

  • kartami rabatowymi do sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO

  • pakietami sportowymi: Multisport / OK System

  • prywatną opiekę medyczną
  • zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę
  • możliwością pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy