Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobile Developer (Android / iOS)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych operatorów Orange, T-Mobile, Polkomtel, ATM, P4 oraz dla dostawców systemów Huawei, Ericsson, Nokia, Cisco, Juniper, HP, NEC.

    Pracujemy w obszarach: Outsourcing Telco & IT, Body & Team Leasing oraz Operations & Maintenance.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie natywnych aplikacji mobilnych
    • Rozbudowa nowych modułów i implementacja rozwiązań
    • Dostosowywanie aplikacji do aktualnych potrzeb biznesowych
    • Udział w najciekawszych projektach dedykowanych różnym sektorom rynku
    • Współpraca we wdrażaniu nowych rozwiązań i procesów

    Wymagania:

    • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku Android lub iOS Developera
    • Znajomość Java i Kotlin lub Swift i Objective-C na bardzo dobrym poziomie
    • Dobra znajomość wzorców architektonicznych MVC i MVVM
    • Znajomość GITa i metodologii SCRUM

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę bez nadgodzin
    • Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu
    • Czytelny system premiowy
    • Elastyczną formę zatrudnienia: kontrakt lub umowa o pracę
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Szkolenia i certyfikacje
    • Pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
    • Spotkania integracyjne i świetną atmosferę w pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.