Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript (ES6+)

  • TypeScript

  • React Native

  • React

  • Redux

  • Axios

  • AWS

  • Amplify

  • HTML 5

  • CSS3 (SCSS)

  • Webpack/Gulp

  • Unit tests (Jest)

  • REST

Mile widziane

  • Node.js

  • Xcode

  • Android Studio

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementację serverlessowego backendu dla nowego produktu (start projektu w sierpniu - kompletny greenfield!)

  • wsparcie zespołu mobile w nabieraniu kompetencji dotyczących TypeScript

  • projektowanie, wdrażanie i zarządzanie architekturą chmurową w AWS

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w technologiach frontowych (React.js)

  • minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych w React Native

  • dobrą znajomość bibliotek zarządzających stanem / danymi (Redux)

  • dobrą znajomość narzędzi do debugowania

  • dobrą znajomość możliwości IOS i Android oraz ich podstawowych funkcji (lokalizacja, powiadomienia push)

  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań RWD

  • doświadczenie w nowoczesnych praktykach i narzędziach tworzenia oprogramowania,

  • doświadczenie w instalacji oraz konfiguracji bibliotek (third party libraries)

  • dobrą znajomość pracy z RESTful API

  • dobrą znajomość kontroli wersji GIT

  • komunikatywny język angielski

  • zagadnienia związane z optymalizacją kodu

  • wiedza z zakresu CI / CD (np. Bitrise)

  • znajomość usług Firebase i/lub AWS

  • integracja z Google, Apple, Facebook, etc

  • znajomość bieżących trendów i pojawiające się nowe rozwiązania technologiczne

Podział czasu pracy
80%

tworzenie oraz rozwój aplikacji mobilnych dla znanych marek

20%

utrzymanie oraz bug fixing w istniejących projektach

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy