Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobile Ninja

iNET group Sp. z o.o.

Kolista 25

Katowice

Lubisz siedzieć w pracy "na telefonie" i całymi godzinami grzebać w facebooku? Tak? To świetnie. Właśnie znalazłeś swoją wymarzoną pracę. Ale o tym za chwilę. Najpierw opowiemy Ci trochę o iNET GROUP. Od ponad dekady współpracujemy z lokalnymi dostawcami internetu w całej Polsce. Naszym zadaniem jest wytwarzanie realnych korzyści dla biznesu poprzez dostarczanie usług. Windykacja, wsparcie techniczne, opieka medyczna, strategie reklamowe, obsługa prawna, szkolenia i wiele innych. Działamy w różnych obszarach, usprawniając funkcjonowanie przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Nasz zespół to młodzi, dynamiczni i bardzo zdolni ludzie, potrafiący wykorzystać swoje umiejętności na wielu polach. Kogoś jednak wciąż nam brakuje. Może właśnie Ciebie?

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Klientami B2B. Nie musisz nic sprzedawać. Twoje rozmowy będą miały charakter informacyjno-diagnostyczny,
  • Wprowadzanie danych do systemu CRM,
  • Wprowadzanie grafik i tekstów na profile facebookowe Klientów. Nie musisz tworzyć ani rysować. Dostaniesz od nas gotowe materiały, które trzeba zamieścić we właściwych miejscach. Fajnie?
  • Zarządzanie reklamami na profilach facebook Klientów.

Czego oczekujemy?

  • Energii, zaangażowania i chęci do pracy,
  • Dobrej znajomości MS Excel,
  • Dobrej znajomości facebooka,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Chęci do uczenia się,
  • Wykształcenie? Dobrze, jeśli masz, ale ważniejsze dla nas są wszystkie punkty wyżej.

Co oferujemy?

  • Stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
  • Jasno określone obowiązki i zadania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • W ramach bonusu, pakiet profesjonalnych szkoleń sprzedażowych i BOK,
  • Realną ścieżkę rozwoju.

Podsumujmy...chcesz pracować w fajnym zespole? Nie potrafisz oderwać się od telefonu, potrafisz rozmawiać godzinami a facebook to Twoje drugie Ja? Zależy Ci na stabilnym wynagrodzeniu i jasno określonych, powtarzalnych obowiązkach? Chcesz wiedzieć, że masz przed sobą szansę na dalszy rozwój w prężnej branży? Świetnie! Prześlij nam swoje CV i umów się z nami na spotkanie. Może to właśnie ciebie szukamy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne