Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobile Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce Pracy: Warszawa
    Tea/40/11/2018/AS

    Zadania

    • Wsparcie, rozwój, mentoring oraz przekazywanie informacji zwrotnej członkom zespołu
    • Ścisła współpraca z „ Product Ownerem”, aby tworzyć skuteczne i możliwe do osiągnięcia plany działania
    • Pomoc zespołowi zoptymalizować jego przepływ pracy i produktywność

    Wymagania

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem  - jako kierownik techniczny, architekt lub kierownik zespołu
    • Co najmniej 3-4 lata doświadczenia w rozwoju aplikacji mobilnych
    • Biegłość w co najmniej jednym z obszarów rozwoju systemu Android, rozwoju iOS, QA lub CI / CD
    • Zainteresowanie branżą mobilną (podążanie za trendami zarówno w zakresie technologii, jak i wzorców UI)
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne
    • Współpraca, komunikacja i informacje zwrotne będą kluczowe dla sukcesu na twojej pozycji
    • Bardzo dobry angielski

    Oferujemy

    • Międzynarodowe środowisko pracy
    • Lekcje języka angielskiego
    • Pracę w Scrumie
    • Kartę Multibenefit
    • Opiekę medyczną wraz ze stomatologiczną
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Ubezpieczenie na życie
    • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Bon na szkolenia i konferencje

    Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.