Oferta pracy

Mobile Test Engineer

eSky.pl S.A.

15 00021 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kotlin

  • Swift

  • Jenkins

  • Fiddler

  • Postman

  • Charles

O projekcie

Jako członek zespołu pracującego w metodyce Scrum będziesz uczestniczył w pełnym cyklu rozwoju produktu aplikacji mobilnych - od kształtowania pomysłów, poprzez ustalenia techniczne i rozwój, kończąc na prezentacji efektów. Bliska współpraca z biznesem pozwoli Ci realnie wpływać na ostateczny wygląd i działanie funkcjonalności. Twoje zdanie ma znaczenie.

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o wysoką jakość wdrażanych rozwiązań do aplikacji mobilnych poprzez prowadzenie testów manualnych / automatycznych

  • Tworzenie, utrzymanie oraz przekładanie scenariuszy testowych na testy automatyczne przy współpracy z deweloperami z zespołów iOS / Android (pozycja opcjonalna w zależności od posiadanych umiejętności, oczekujemy chęci rozwoju w tym zakresie)

  • Rozwijanie oraz utrzymanie procesów CI/CD (pozycja opcjonalna w zależności od posiadanych umiejętności, możliwość rozwoju w tym zakresie)

  • Proaktywna współpraca z zespołem

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie przeprowadzania testów manualnych

  • Posiadasz umiejętności programistyczne, które pozwolą rozwijać testy automatyczne w oparciu o Espresso i/lub XCTest lub znasz podstawy programowania w języku Kotlin i/lub Swift, dzięki czemu będziesz gotów rozwinąć swoje umiejętności

  • Posiadasz umiejętności analizy błędów oraz szukania ich przyczyn za pomocą różnych narzędzi

  • Będziesz brał aktywny udział w dyskusjach na temat wymagań biznesowych oraz sposobu ich realizacji od strony technicznej

  • Jesteś dociekliwy :)

To oferujemy

  • Odpłatne dni wolne od świadczenia usług (przy kontrakcie B2B)

  • Pełną autonomię - samoorganizujące się zespoły, swoboda tworzenia metodyki pracy i wyboru technologii

  • Dojrzałe procesy technologiczne, dzięki czemu możesz skupić się na nowych funkcjach. Minimalizujemy utrzymanie dzięki ścisłemu podejściu do testów jednostkowych i E2E. System wdrażania jest zoptymalizowany dzięki kompletnemu procesowi CI/CD, wspieranym przez inżynierów DevOps i SRE.

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej

  • Elastyczna i stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B.

  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia

  • Udział w spotkaniach i konferencjach branżowych