Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny Administrator Nieruchomości

CBRE CORPORATE OUTSOURCING Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów ( proaktywnych ) w przypisanych obiektach klienta,

  • Realizowanie zadań z zakresu ewidencji majątku klienta,

  • Prowadzenie działań związanych z usuwaniem usterek/awarii/szkód/roszczeń klientów,

  • Zarządzanie usługą porządkową w przypisanym obszarze

  • Uruchamianie i nadzorowanie prac remontowych i modernizacyjnych oraz przeglądów i konserwacji budynków, urządzeń i instalacji, elementów wizualizacji wymaganych prawem budowlanym, przepisami prawa itp.

  • Wspieranie PM przy realizacji zadań związanych z adaptacją nowej powierzchni, przebudową lub liftingiem lokalu

  • Reprezentowanie klienta na zewnątrz: PIP, Straż Pożarna, SANEPID, PINB itp.,

  • Uczestniczenie w procesie sprzedaży nieruchomości,

  • Pełnienie roli likwidatora powierzchni,

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług administracyjnych w tym realizacji ustalonych celów i wskaźników KPI a w razie konieczności opracowanie i wdrażanie planów naprawczych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera ( MS Office ),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate,

  • Umiejętność wykonywania inwentaryzacji budowlanych, sporządzania szkiców sytuacyjnych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,

  • Umiejętność sporządzenia specyfikacji dla zlecenia (określenie zakresu projektu budowlanego, zakresy remontu, modernizacji, wykonanie obmiarów),

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania samodzielnych decyzji,

  • Silne ukierunkowanie na kulturę obsługi Klienta,

  • Minimum 3 lata na podobnym stanowisku poparte podstawową wiedzą z zakresu bhp, obrony cywilnej, ochrony środowiska, ochrony p.poż, przepisów związanych z gospodarką nieruchomościami, prawa budowlanego, cywilnego, administracyjnego, ochrony danych osobowych, w tym także zagadnień z zakresu ochrony konserwatorskiej, gospodarki przestrzennej itp.

  • Wykształcenie co najmniej średnie, najlepiej wyższe ( preferowane o profilu technicznym lub ekonomicznym ).

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Kurs kosztorysowania robót,

  • Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości,

  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego,

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2014), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 90 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 370 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej strony www.cbre.com

Nasz dział zarządzania infrastrukturą biurową/przemysłową Global Workplace Solutions, z centralnym biurem przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie, aktualnie poszukuje dla naszych Klientów kandydatów na stanowisko: Mobilny Administrator Nieruchomości

Przewiń do profilu firmy