Mobilny Doradca ds. Księgowości

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Choroszcz, Czarna Białostocka, Dąbrowa Białostocka, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno, podlaskie
  • Specjalista
  • 21.11.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 21.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy osoby do zdalnej współpracy polegającej na wsparciu naszych klientów w zakresie księgowości i obsługi programu inFakt.

Jeżeli Ty również:

  • prowadzisz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
  • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS),
  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego,
  • swobodnie poruszasz się po internecie a korzystanie z aplikacji internetowych nie sprawia Ci trudności,
  • świetnie się komunikujesz i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualne,

Zadania:

  • odpowiedzi na księgowe i techniczne zapytania użytkowników aplikacji inFakt,
  • praca z domu w wybranych przez Ciebie godzinach (praca również popołudniami i w weekendy),
  • profesjonalna i proaktywna obsługa Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefon, mail, live-chat),
  • nieustanny rozwój z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS) w celu udzielania rzetelnych odpowiedzi użytkownikom aplikacji,

Oferujemy:

  • praca w dynamicznej i nowoczesnej firmie technologiczno-księgowej,
  • szybki rozwój w zakresie wiedzy księgowej:

           - kontakt z bardzo dużą ilością ciekawych przypadków księgowych
             dotyczących różnych branż,
           - wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony naszych specjalistów,
           - system wdrożeniowo – szkoleniowy online,
           - pomoc w otwarciu własnej działalności gospodarczej,

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji naliczanej za każde rozwiązane zgłoszenie,
  • bezpłatny dostęp do programu księgowego, dzięki któremu będziesz mógł rozliczać swoją działalność gospodarczą,
  • współpraca z utalentowanym zespołem ludzi, którzy stale się rozwijają i są chętni do pomocy.

InFakt od 2008 dostarcza aplikację dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Już teraz automatycznie rozpoznaje i księguje dokumenty, upraszczając pracę przedsiębiorcom i księgowym w Polsce przy wsparciu sztucznej inteligencji.

wyślij nam swoje CV (PDF), klikając w przycisk aplikuj:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się