Ta oferta pracy jest nieaktualna od 304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Doradca ds. Księgowości

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Choroszcz, Czarna Białostocka, Dąbrowa Białostocka, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno, podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-11-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osoby do zdalnej współpracy polegającej na wsparciu naszych klientów w zakresie księgowości i obsługi programu inFakt.

    Jeżeli Ty również:

    • prowadzisz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
    • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS),
    • masz doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego,
    • swobodnie poruszasz się po internecie a korzystanie z aplikacji internetowych nie sprawia Ci trudności,
    • świetnie się komunikujesz i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,
    • do każdego klienta podchodzisz indywidualne,

    Zadania:

    • odpowiedzi na księgowe i techniczne zapytania użytkowników aplikacji inFakt,
    • praca z domu w wybranych przez Ciebie godzinach (praca również popołudniami i w weekendy),
    • profesjonalna i proaktywna obsługa Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefon, mail, live-chat),
    • nieustanny rozwój z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS) w celu udzielania rzetelnych odpowiedzi użytkownikom aplikacji,

    Oferujemy:

    • praca w dynamicznej i nowoczesnej firmie technologiczno-księgowej,
    • szybki rozwój w zakresie wiedzy księgowej:

               - kontakt z bardzo dużą ilością ciekawych przypadków księgowych
                 dotyczących różnych branż,
               - wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony naszych specjalistów,
               - system wdrożeniowo – szkoleniowy online,
               - pomoc w otwarciu własnej działalności gospodarczej,

    • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji naliczanej za każde rozwiązane zgłoszenie,
    • bezpłatny dostęp do programu księgowego, dzięki któremu będziesz mógł rozliczać swoją działalność gospodarczą,
    • współpraca z utalentowanym zespołem ludzi, którzy stale się rozwijają i są chętni do pomocy.

    InFakt od 2008 dostarcza aplikację dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Już teraz automatycznie rozpoznaje i księguje dokumenty, upraszczając pracę przedsiębiorcom i księgowym w Polsce przy wsparciu sztucznej inteligencji.