Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Doradca ds. Księgowości

  • Chodzież, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Wronki, Września, Złotów, Jarocin, Kostrzyn, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osoby do zdalnej współpracy polegającej na wsparciu naszych klientów w zakresie księgowości i obsługi programu inFakt.

    Jeżeli Ty również:

    • prowadzisz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
    • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS),
    • masz doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego,
    • swobodnie poruszasz się po internecie a korzystanie z aplikacji internetowych nie sprawia Ci trudności,
    • świetnie się komunikujesz i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,
    • do każdego klienta podchodzisz indywidualne,

    Zadania:

    • odpowiedzi na księgowe i techniczne zapytania użytkowników aplikacji inFakt,
    • praca z domu w wybranych przez Ciebie godzinach (praca również popołudniami i w weekendy),
    • profesjonalna i proaktywna obsługa Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefon, mail, live-chat),
    • nieustanny rozwój z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS) w celu udzielania rzetelnych odpowiedzi użytkownikom aplikacji,

    Oferujemy:

    • praca w dynamicznej i nowoczesnej firmie technologiczno-księgowej,
    • szybki rozwój w zakresie wiedzy księgowej:

               - kontakt z bardzo dużą ilością ciekawych przypadków księgowych
                 dotyczących różnych branż,
               - wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony naszych specjalistów,
               - system wdrożeniowo – szkoleniowy online,
               - pomoc w otwarciu własnej działalności gospodarczej,

    • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji naliczanej za każde rozwiązane zgłoszenie,
    • bezpłatny dostęp do programu księgowego, dzięki któremu będziesz mógł rozliczać swoją działalność gospodarczą,
    • współpraca z utalentowanym zespołem ludzi, którzy stale się rozwijają i są chętni do pomocy.

    InFakt od 2008 dostarcza aplikację dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Już teraz automatycznie rozpoznaje i księguje dokumenty, upraszczając pracę przedsiębiorcom i księgowym w Polsce przy wsparciu sztucznej inteligencji.