Ta oferta pracy jest nieaktualna od 455 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Doradca Klienta Alior Bank Partner

  • Radzionków, Radlin, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRO-MAKS Sp. z o.o. sp. komandytowa

    Nasza firma działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa.

    Miejsce pracy: Katowice (okolice), Radlin, Radzionków
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów Indywidualnych,
    • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
    • zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi,
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • pozyskiwanie klientów,
    • praca w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów,
    • zatrudnienie - umowa o pracę.

    Wymagania:

    • wykształcenia min. średniego,
    • sumienności, rzetelności, skrupulatności, odpowiedzialności, obowiązkowości,
    • silnej motywacji do pracy,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • umiejętność prowadzenia rozmowy z Klientem oraz badania potrzeb Klienta,
    • umiejętności sprzedażowych,
    • pełnego zaangażowania w realizację celów całego zespołu,
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze Klienta.

    Oferujemy:

    • pełny zakres szkoleniowy przygotowujący do pracy, rozwijający kompetencje i pogłębiający wiedzę,
    • atrakcyjny system wynagradzania (w tym wysokie prowizje od sprzedaży!),
    • pracę w jednej z najszybciej rozwijającej się firmie finansowej,
    • przyjazne warunki pracy,
    • samochód służbowy, telefon, komputer.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PRO-MAKS Sp. z o.o. sp. kom. z siedzibą w Głubczycach."