Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Doradca Klienta Biznesowego

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
ASSIDUUS to niezależna firma doradztwa finansowego, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

Chcesz nas poznać? Zapraszamy na stronę: www.assiduus-ef.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MOBILNY DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO
Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora MSP w zakresie ofertowania niskooprocentowanych pożyczek unijnych,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Realizacja polityki jakościowej Firmy,
  • Kształtowanie wizerunku Firmy jako renomowanej instytucji consultingowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi Klientów Biznesowych,
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,
  • Etyczne postępowanie w codziennej pracy,
  • Nastawienie na realizację założonych celów,
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z Klientami,
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • Inicjatywa, entuzjazm i zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość i obsługa MS Office,
  • Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia stałego, atrakcyjnego wynagrodzenia prowizyjnego oraz katy paliwowej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy (działalność) lub umowę na czas określony,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym Oddziale Firmy,
  • Unikalne doświadczenie pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie ceniącej swoich pracowników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w środowisku biznesowym,
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj.