Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny Doradca Klienta

Benefitia Sp. z o.o.

  • Czchów

    Czchów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów na podległym terenie

  • sprzedaż produktów finansowych

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • lubisz pracować samodzielnie i potrzebujesz dużej swobody w działaniu

  • jesteś osobą która potrafi zmotywować siebie do pracy

  • nie boisz się wyzwań

  • uparcie dążysz do celu

  • masz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych

  • jesteś dyspozycyjny, kreatywny i odpowiedzialny

  • potrafisz budować i podtrzymywać długotrwałe relacje z klientami

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat B. i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

To oferujemy

  • PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZE WARUNKI FINANSOWE DLA DOŚWIADCZONYCH OSÓB Z BRANŻY POŻYCZKOWEJ / KREDYTOWEJ !

  • możliwa UMOWA O PRACĘ !

  • refundowane dojazdy do klientów „kilometrówka”

  • samochód służbowy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • cykl szkoleń

  • program lojalnościowy i liczne konkursy

  • wsparcie profesjonalistów oraz miłą atmosferę pracy

  • przede wszystkim - Pracę w firmie o niepowtarzalnej atmosferze :)

  • Benefity

  • super warunki finansowe

  • refundowane dojazdy do klientów „kilometrówka"

Card 4 You jest marką handlową Benefitia Sp. z o.o. działającej w branży finansowej w segmencie Home Credit.

Misją Spółki jest wspieranie domowych budżetów naszych klientów.

Jesteśmy prężną firmą z innowacyjnym produktem w branży pożyczkowej.

Cały czas się rozwijamy i powiększamy zasięg działania naszych Doradców i Menadżerów.

Przewiń do profilu firmy