Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mobilny doradca klienta - Przedstawiciel handlowy

TVD sp. z o.o.O firmie

4 000‐8 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma FADO jest jednym z największych w Europie Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej od ponad 15 lat. Posiadamy swoje przedstawicielstwa w Ukrainie, Białorusi, Rosji, Kazachstanie, Ormenii, Gruzji i w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz uruchomieniem nowych segmentów sprzedaży poszukujemy  ambitne osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Sprzedaż produktów marki na podległym terenie
  • Realizowanie polityki handlowej firmy i założonych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie klientów – aktywne budowanie rynku i docieranie do klientów
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Tworzenie ofert i negocjowanie warunków z klientem
  • Prezentacja i promocja firmy na rynku
  • Prowadzenie szkoleń oraz doradztwo techniczne i produktowe dla klientów
  • Koordynacja procesu realizacji zamówień
  • Udział w projektach marketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Pełna dyspozycyjność
  • Chęć rozwoju i pracy w sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność i samodzielność w organizacji czasu pracy (praca w zadaniowym trybie)
  • Wysoka motywacja do realizacji celów oraz chęć rozwoju
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Kreatywność
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Narzędzia pracy: służbowy samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Szkolenia wstępne i sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Stabilna, długoterminowa współpraca
  • Praca w młodym, miłym i przyjaznym zespole

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne