Mobilny Doradca / Mobilna Doradczyni ds. finansowania zakupu pojazdów

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów kredytowych, leasingowych i ubezpieczeniowych związanych z finansowaniem zakupu pojazdów nowych i używanych,
  • obsługa wniosków oraz sporządzanie dokumentów kredytowych i leasingowych,
  • ścisła współpraca i utrzymywanie relacji z Klientami i Partnerami Handlowymi na podległym obszarze.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w obszarze sprzedaży produktów finansowych,
  • łatwość nawiązywania kontaktu i umiejętności sprzedażowe;
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta,
  • wiedza z zakresu usług finansowych w szczególności przygotowywania dokumentacji i procesowania wniosków o finansowanie zakupu samochodu,
  • gotowość do pracy mobilnej,
  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze finansowania samochodów używanych

To oferujemy

  • zawarcie umowy B2B,
  • wynagrodzenie ściśle powiązane z osiąganymi wynikami (stała podstawa i wynagrodzenie za realizację planów sprzedaży)
  • szkolenia produktowe, wsparcie merytoryczne i opiekę mentora,
  • pracę w zespole profesjonalistów, nastawionych na jakość obsługi oraz innowacyjne rozwiązania.

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. specjalizuje się w leasingu operacyjnym pojazdów osobowych i dostawczych. Jest jednym z wiodących dostawców takiego typu finansowania. Podstawowym założeniem palety produktów leasingowych Santander Consumer Multirent jest dostępność - dla małych, średnich jak i mikroprzedsiębiorstw, a także dla dużych klientów korporacyjnych. Produkty Santander Consumer Multirent wyróżniają się na rynku wysoką jakością usług dodanych. Spółka koncentruje się na kompleksowych rozwiązaniach ukierunkowanych nie tylko na finansowanie samochodu, ale przede wszystkim na zapewnieniu całości obsługi. Pakiet usług leasingowych, poza finansowaniem zakupu samochodu, obejmuje również ubezpieczenie komunikacyjne, usługi profesjonalnego Centrum Likwidacji Szkód dostępnego całą dobę, a opcjonalnie również usługi assistance.

Mobilny Doradca / Mobilna Doradczyni ds. finansowania zakupu pojazdów, Warszawa