Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mobilny ekspert ds. oględzin pojazdów i maszyn

Dekra w Polsce

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • oględziny pojazdów, w tym samochody poleasingowe oraz powypadkowe,

  • oględziny maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja czasu pracy, motywacja do pracy,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B, mile widzialne kat. A i C,

  • samochód prywatny,

  • wyksztalcenie średnie,

  • znajomość techniki motoryzacyjnej lub budowy maszyn będzie atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,

  • możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywania oględzin pojazdów, maszyn i urządzeń,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy.

  • prywatną opiekę medyczną

DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.

Pracujemy w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w biurach regionalnych w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli interesujesz się motoryzacją, chcesz się rozwijać zawodowo w kierunku rzeczoznawstwa samochodowego oraz maszyn i urządzeń, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!