Oferta pracy

Mobilny Ekspert Majątkowy

GRUPA PZUO firmie

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Mobilny Ekspert MajątkowyNumer ref.: 000010107

Twoje zadania:

  • Realizacja obsługi klienta zgodnie z obowiązującymi w PZU standardami obsługi
  • Wykonywanie przydzielonych oględzin przedmiotu szkody wraz ze sporządzeniem dokumentacji fotograficznej, sprawdzeniem rozmiaru szkody i jej opisem
  • Wykonywanie oględzin przedmiotu ubezpieczenia na potrzeby zawarcia umowy
  • Sporządzanie wyliczenia wartości szkody z wykorzystaniem systemów eksperckich
  • Pozyskiwanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji merytorycznej wraz z zapisaniem jej w systemie informatycznym wykorzystywanym do obsługi szkód
  • Optymalizację kosztów likwidacji poprzez ustalanie zakresu i metodologii usunięcia szkody (np. poprzez rekomendację restytucję mienia)

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz dwuletnie doświadczenie w zakresie likwidacji szkód majątkowych, mile widziana znajomość likwidacji szkód rolnych
  • Posiadasz wykształcenia średnie – preferowane wyższe techniczne w zakresie budownictwa lub upraw rolnych
  • Posiadasz umiejętność kosztorysowania budowlanego
  • Jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B; biegle obsługujesz pakiet MS Office

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy