Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny Handlowiec ds. sprzedaży pomp ciepła

ROTENSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży pomp ciepła posiadanych w ofercie firmy,

  • realizacja założonych celów sprzedażowych na podległym terenie,

  • bezpośredni kontakt z Klientem- aktywne budowanie rynku, docieranie do Klientów,

  • utrzymywanie trwałych relacji z Klientem,

  • doradztwo techniczne i produktowe dla naszych Klientów,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • koordynacja procesu realizacji zamówień we współpracy z centralą firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży bezpośredniej w branży HVAC, OZE,

  • wykształcenie średnie bądź wyższe (preferowane z obszaru klimatyzacja/wentylacja/ogrzewanie),

  • łatwość przyswajania wiedzy technicznej,

  • mile widziana wiedza techniczna z zakresu doboru i działania urządzeń HVAC, w szczególności pomp ciepła,

  • umiejętność pełnienia roli doradczej wobec klientów w zakresie wyboru produktów,

  • umiejętność budowania efektywnych relacji handlowych,

  • nastawienie zadaniowe,

  • prawo jazdy kat. B. i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu i wyjazdów w teren.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • samodzielność w działaniu,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • samochód służbowy,

  • telefon oraz laptop służbowy,

  • benefity - dopłata do karty multisport,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ROTENSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników Rotenso Sp.z o.o. umacnia silną pozycję dostawcy nowoczesnych,

niezawodnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązan z branży klimatyzacji,wentylacji i ogrzewania. Każdego roku Rotenso Sp. z o.o. poszerza swoją ofertę o nowe jednostki, które cechują coraz lepsze parametry technologiczne oraz nowoczesny design. Przewagę konkurencyjną firmy budujemy dzięki profesjonalistom z branży HVAC.

Przewiń do profilu firmy