Oferta pracy

Mobilny Inżynier/ka ds. Wsparcia Technicznego

S&T Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Staniewicka 18

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wyjazdy do Klientów w celu montażu, naprawy bądź konserwacji urządzeń dostarczanych przez S&T na terenie Warszawy i całej Polski.

  • Diagnoza i rozwiązywanie problemów związanych ze środowiskiem Microsoft.

  • Konfiguracja sieci (switche, routery).

  • Wsparcie Klienta biznesowego.

  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem (Helpdeski i Użytkownicy).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako inżynier mobilny.

  • Gotowość do pracy w trybie dyżurowym (24/7).

  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2 (z nastawieniem na Microsoft i Sieci).​

  • Bardzo dobra znajomość i zrozumienia infrastruktury IT.

  • Doświadczenie w zakresie instalacji sprzętu oraz rozwiązywania problemów związanych ze środowiskiem Microsoft oraz podstawy konfiguracji Cisco.​

  • Wiedza technicznej umożliwiającej identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem oraz sieciami komputerowymi

  • Umiejętność poruszania się w środowisku biznesowym.

Mile widziane

  • Znajomość CISCO.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę/ B2B.

  • Samochód służbowy.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobywania nowych doświadczeń w firmie (szkolenia specjalistyczne) oraz możliwość rozwoju zawodowego.

  • Kurs językowy na platformie TUTLO.

  • Dofinansowanie do karty MultiSport.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Kogo szukamy?

Specjalisty IT, który na terenie Warszawy i całej Polski będzie świadczyć usługi wsparcia technicznego dla wybranych klientów. W zamian za samochód, laptop i telefon zależy nam na Twojej dyspozycyjności i gotowość do pracy w trybie 24/7.

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy