Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Inżynier Sprzedaży

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka Akcyjna z siedzibą w Kielcach poszukuje
    MOBILNY INŻYNIER SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Katowice

    Obowiązki:

    1. Doradztwo, sprzedaż i promocja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy.
    2. Nawiązywanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku firmy.
    3. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez skuteczną realizację zamówień na podległym terenie.
    4. Systematyczne raportowanie swojej pracy.

    Wymagania:

    1. Znajomość elementów pneumatyki siłowej, hydrauliki, automatyzacji produkcji.
    2. Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
    3. Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.
    4. Samodzielność w podejmowaniu decyzji i silna motywacja do pracy.

    Oferujemy:

    1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    2. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i realizowanych zadań.
    3. Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania ww. pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

    CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem:
    „Mobilny Inżynier sprzedaży - Katowice”

    za pomocą przycisku APLIKUJ
    Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.
    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.
    Bliższe informacje można otrzymać pod nr tel. 783-900-131.