Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 41 366-95-23 / 783 900 131 Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO): http://www.prema.pl/aktualnosci/-/82878 Procedura obiegu dokumentów kandydata: https://www.prema.pl/kariera/reguly-rekrutacji
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka Akcyjna

Mobilny Inżynier Sprzedaży

Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka AkcyjnaO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo, sprzedaż i promocja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku firmy.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez skuteczną realizację zamówień na podległym terenie.

  • Systematyczne raportowanie swojej pracy.

Nasze wymagania

  • Znajomość elementów pneumatyki siłowej.

  • Znajomość hydrauliki, automatyzacji produkcji (będzie dodatkowym atutem).

  • Wykształcenia technicznego wyższego lub doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w branży technicznej/przemysłowej

  • Zdolność do przyswajania wiedzy technicznej.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.

  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i silna motywacja do pracy.

  • Miejsce zamieszkania na terenie obsługiwanym.

To oferujemy

  • Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności i realizowanych zadań.

  • Praca na terenie województwa zamieszkiwanego.

  • Stałą umowę o pracę.

  • Wymiar czasu pracy 1,0 etatu.

  • Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w firmie, która jest największym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej.

  • Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem:

„Mobilny Inżynier Sprzedaży” za pomocą przycisku APLIKUJ

lub złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 208 lub Dziale Ekonomiczno – Administracyjny p. 201, 202

do dnia 14.05.2021 roku