Oferta pracy

Mobilny Inżynier Sprzedaży

Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka AkcyjnaO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MOBILNY INŻYNIER SPRZEDAŻY

(Praca na terenie województwa zamieszkiwanego)

Obowiązki:

  • Doradztwo, sprzedaż i promocja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku firmy.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez skuteczną realizację zamówień na podległym terenie.
  • Systematyczne raportowanie swojej pracy.

Wymagania:

  • Znajomość elementów pneumatyki siłowej.
  • Znajomość hydrauliki, automatyzacji produkcji (będzie dodatkowym atutem).
  • Wykształcenia technicznego wyższego lub doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w branży technicznej/przemysłowej
  • Zdolność do przyswajania wiedzy technicznej.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i silna motywacja do pracy.
  • Miejsce zamieszkania na terenie obsługiwanym.

Oferujemy:

  • Praca na terenie województwa zamieszkiwanego
  • Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności i realizowanych zadań.
  • Stałą umowę o pracę.
  • Wymiar czasu pracy 1,0 etatu.
  • Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania ww pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: „Mobilny Inżynier Sprzedaży – woj. (podając województwo zamieszkiwane)” na adres: [email protected] lub złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 209, 201 lub 202 do dnia 30.12.2020 roku.

Dodatkowo mile widziane złożenie listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 41 366-95-23 / 783 900 131

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy