Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Inżynier Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-10-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka Akcyjna z siedzibą w Kielcach poszukuje
    MOBILNY INŻYNIER SPRZEDAŻY

    Obowiązki:

    1. Doradztwo, sprzedaż i promocja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy.
    2. Nawiązywanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku firmy.
    3. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez skuteczną realizację zamówień na podległym terenie.
    4. Systematyczne raportowanie swojej pracy.

    Wymagania:

    1. Znajomość elementów pneumatyki siłowej.
    2. Znajomość hydrauliki, automatyzacji produkcji (będzie dodatkowym atutem).
    3. Wykształcenia technicznego wyższego oraz doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w branży technicznej/przemysłowej
    4. Zdolność do przyswajania wiedzy technicznej.
    5. Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
    6. Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.
    7. Samodzielność w podejmowaniu decyzji i silna motywacja do pracy.

    Oferujemy:

    1. Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności i realizowanych zadań.
    2. Stałą umowę o pracę.
    3. Wymiar czasu pracy 1,0 etatu.
    4. Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania ww pracy
      (samochód służbowy, laptop, telefon).
    5. Wynagrodzenie od 2400 ÷ 4000 PLN / brutto + premia sprzedażowa zależna od osiąganych wyników.
    CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem:
    „Mobilny Inżynier Sprzedaży ”

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 41 366-95-20/ 502-829 -181

    Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO): http://www.prema.pl/aktualnosci/-/82878

    Procedura obiegu dokumentów kandydata: http://www.prema.pl/kariera/reguly-rekrutacji

    Przesłane dokumenty (CV/ list motywacyjny) przetwarzane będą:

    1. W danym procesie rekrutacji – w przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy. Dokumenty zostaną usunięte w chwili zakończenia rekrutacji na dane stanowisko.
    2. W danym procesie rekrutacji oraz przyszłych procesach – w przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy oraz później ewentualnych procesach rekrutacji. Dokumenty zostaną usunięte po roku od przesłania dokumentu, a przechowywane będą w zamkniętej szafie/szafce w dziale kadr (Dział Ekonomiczno- Administracyjny)

    Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CPP „PREMA” S.A. z siedzibą w Kielcach przy ul. Wapiennikowej 90 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO obowiązującej od 25 maja 2018 r."