Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży

Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasza historia rozpoczęła się wiosną 2004 roku. Od początku firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży pneumatyki i automatyki. Dziś nasz zespół liczy ponad 50 osób, które pracują w 8 oddziałach w całej Polsce. W ciągu ponad 16 lat staliśmy jednym z czołowych na polskim rynku dystrybutorów elementów i urządzeń pneumatyki siłowej wiodących marek. Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi od początku wspólnie realizujemy cele.

Ważne są dla nas: szacunek, profesjonalizm, dzielenia się wiedzą.

Jeśli cenisz sobie nasze wartości i nie obawiasz się nowych wyzwań, to aplikuj do nas wysyłając swoje CV
Inżynier Sprzedaży (praca w terenie)

Opis stanowiska:

  • doradztwo dla klientów z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych
  • rozwój rynku i pozyskiwanie nowych klientów (głównie sektor przemysłowy)
  • systematyczne spotkania z klientami, budowanie wartościowych relacji biznesowych i rozwój sprzedaży
  • wsparcie dla klientów korzystających z nowoczesnej platformy B2B

Od kandydata/tki oczekujemy:

  • wiedzy technicznej i zainteresowania tematem pneumatyki i automatyzacji procesów produkcyjnych
  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • gotowości do samodzielnej pracy z dużymi i średnimi klientami produkcyjnymi i producentami maszyn
  • wysoko rozwiniętych kompetencji w zakresie komunikacji, technik prezentacji
  • umiejętności sprzedażowych
  • prawo jazdy kategorii „B”
  • mile widziani absolwenci uczelni wyższych technicznych

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w eksperckim zespole pasjonatów
  • przejrzyste warunki współpracy wraz z indywidualnym systemem wdrożenia
  • umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące, kolejna umowy na 1 rok lub czas nieokreślony)
  • stabilnego i odpowiedzialnego pracodawcę
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z uczciwym i przejrzystym systemem premiowania
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy klasy B, laptop; telefon komórkowy
  • szkolenia produktowe jak i rozwojowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz budowania prężnie rozwijającej się marki
  • pakiet multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy