Mobilny Koordynator

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2018-11-26
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2018-12-26)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego
    - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

    Dla swojego kluczowego Klienta z branży usług porządkowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin i okolice

    Zadania:

    • Nadzorowanie pracy pracowników na podległych obiektach,
    • Odpowiedzialność za efektywność i jakość wykonywanych usług,
    • Współpraca z działem administracji, księgowości i rekrutacji,
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników i dokumentacji kadrowej,
    • Przygotowywanie zamówień, odpowiedzialność za realizację budżetu,
    • Szkolenie i wdrażanie pracowników,
    • Reprezentowanie i dbanie o interesy firmy.

    Wymagania:

    • Znajomość branży usług porządkowo-czystościowych- mile widziana,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w zarządzaniu personelem,
    • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej,
    • Czynne prawo jazdy kat. „B”,
    • Dyspozycyjność.

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę samodzielną i pełną wyzwań, w dynamicznie rozwijającej się Firmie z polskim kapitałem i ugruntowaną pozycją na rynku,
    • Elastyczny grafik i zadaniowy system pracy,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet sportowy oraz medyczny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.