Logo Pracuj.pl

Mobilny Likwidator Szkód Korporacyjnych

PREMIUM LIKWIDACJA SZKÓDO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Mobilna likwidacja szkód korporacyjnych z wykorzystaniem własnego środka transportu oraz z użyciem własnych urządzeń pomiarowych i innych narzędzi niezbędnych do wykonywania czynności w tym zakresie;
  • Wykonywanie dokumentacji zdjęciowej przedmiotu szkody;
  • Sporządzanie protokołu szkody;
  • Przeprowadzanie technicznej likwidacji szkód zgodnie z przekazanymi wytycznymi;
  • Dbałość o terminową realizację zadań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w likwidacji szkód korporacyjnych (szkód złożonych) – dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie merytorycznej likwidacji szkód;
  • Mile widziane będzie doświadczenie/wykształcenie w dziedzinie budownictwa, budowy maszyn i urządzeń, pożarnictwa;
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • Dociekliwość i szczegółowość podczas wykonywania oględzin miejsca szkody;
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej (wymóg nieobligatoryjny).

To oferujemy

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę współpracy;
  • Cykliczne szkolenia w celu poszerzania wiedzy i umiejętności.

PREMIUM LIKWIDACJA SZKÓD

Firma specjalizująca się w likwidacji szkód majątkowych – PREMIUM LIKWIDACJA SZKÓD, poszukuje osób do współpracy w zakresie mobilnej likwidacji szkód korporacyjnych.

Mobilny Likwidator Szkód Korporacyjnych, mazowieckie