Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny likwidator szkód majątkowych

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 02.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PREMIUM LIKWIDACJA SZKÓD

    Nowo powstała firma na rynku likwidacji szkód – PREMIUM LIKWIDACJA SZKÓD, poszukuje osób do współpracy w zakresie mobilnej likwidacji szkód majątkowych.

    Główne zadania na stanowisku:

    • Dokonywanie oględzin szkody;
    • Wykonywanie dokumentacji zdjęciowej przedmiotu szkody;
    • Sporządzanie protokołu szkody;
    • Przeprowadzanie technicznej likwidacji szkód zgodnie z przekazanymi wytycznymi;
    • Przestrzeganie standardów i procedur w zakresie likwidacji szkód oraz jakości obsługi klienta;

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w likwidacji technicznej szkód majątkowych – dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie merytorycznej likwidacji szkód;
    • Mile widziane będzie doświadczenie/wykształcenie lub znajomość zagadnień z dziedziny budownictwa, budowy maszyn i urządzeń, pożarnictwa, likwidacji szkód w uprawach;
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
    • Dociekliwość i szczegółowość podczas wykonywania oględzin miejsca szkody;
    • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej;

    W zamian oferujemy:

    • Długofalową współpracę w oparciu o umowę współpracy;
    • Szkolenia poszerzające wiedzę w zakresie technicznej likwidacji szkód;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Premium Likwidacja Szkód dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”