Logo Pracuj.pl

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych

RIWAL POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie ze standardami Riwal Poland w terenie oraz sporadycznie w oddziale (ul. Brodzka 10a, 54-103 Wrocław)
  • Przeprowadzanie inspekcji potencjalnych maszyn do wynajmu/sprzedaży
  • Przeprowadzanie konserwacji przed /po dostawie
  • Diagnoza awarii i usuwanie usterek w terenie
  • Zamawianie części z lokalnego magazynu
  • Ewidencjonowanie pierwszych inspekcji i konserwacji/zleceń pracy w systemie
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy
  • Konserwacja/kontrola sprzętu i dostarczonych narzędzi
  • Poszerzanie wiedzy technicznej z zakresu naszych obecnych i nowych produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w zakresie mechaniki / elektromechaniki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku (mechanik samochodowy, mechanik maszyn rolniczych, mechanik wózków widłowych itp.)
  • Skuteczność i samodzielność w realizacji prac konserwacyjnych i naprawczych
  • Umiejętność pracy z Klientem
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • Nastawienie na jakość, porządek, schludność i bezpieczeństwo
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie 5 dni w tygodniu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę w terenie u naszych Klientów w dni robocze (poniedziałek-piątek)
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • miesięczny system premiowy po okresie próbnym
  • kompleksowy program wdrożenia oraz szkolenia techniczne
  • możliwość zdobycia uprawnień do obsługi i konserwacji podestów i ładowarek
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód serwisowy, odzież ochronna, tablet itp)
  • szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, dostęp do grupowego ubezpieczenia, płatny program poleceń pracowników, prezenty świąteczne itp.)
  • stabilne zatrudnienie u lidera, a także specjalisty w branży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • work-life balance
  • samochód służbowy, telefon oraz laptop

RIWAL POLAND sp. z o.o.

RIWAL Poland specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych w wielu krajach Europy i Świata. Z flotą ponad 18 000 maszyn w 70 krajach zatrudniamy ponad 2350 pracowników. Niezależnie czy dotyczy to wynajmu czy sprzedaży maszyn, służymy pomocą każdej firmie, od międzynarodowych korporacji przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem w procesach rekrutacyjnych jest poszukiwanie osób zaangażowanych, pozytywnie nastawionych i konsekwentnie dążących do osiągania sukcesu. Dla nas Twój Talent ma znaczenie. Chcemy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Chętnie wiązali się z firmą i pozostawali z RIWAL na dłużej.

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)