Oferta pracy

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych

RIWAL POLAND sp. z o.o.

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie ze standardami Riwal Poland w terenie oraz sporadycznie w oddziale (ul. Brodzka 10a, 54-103 Wrocław)

  • Przeprowadzanie inspekcji potencjalnych maszyn do wynajmu/sprzedaży

  • Przeprowadzanie konserwacji przed /po dostawie

  • Diagnoza awarii i usuwanie usterek w terenie

  • Zamawianie części z lokalnego magazynu

  • Ewidencjonowanie pierwszych inspekcji i konserwacji/zleceń pracy w systemie

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy

  • Konserwacja/kontrola sprzętu i dostarczonych narzędzi

  • Poszerzanie wiedzy technicznej z zakresu naszych obecnych i nowych produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w zakresie mechaniki / elektromechaniki

  • Doświadczenie w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku (mechanik samochodowy, mechanik maszyn rolniczych, mechanik wózków widłowych itp.)

  • Skuteczność i samodzielność w realizacji prac konserwacyjnych i naprawczych

  • Umiejętność pracy z Klientem

  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

  • Nastawienie na jakość, porządek, schludność i bezpieczeństwo

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w terenie 5 dni w tygodniu

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • pracę w terenie u naszych Klientów w dni robocze (poniedziałek-piątek)

  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • miesięczny system premiowy po okresie próbnym

  • kompleksowy program wdrożenia oraz szkolenia techniczne

  • możliwość zdobycia uprawnień do obsługi i konserwacji podestów i ładowarek

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód serwisowy, odzież ochronna, tablet itp)

  • szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, dostęp do grupowego ubezpieczenia, płatny program poleceń pracowników, prezenty świąteczne itp.)

  • stabilne zatrudnienie u lidera, a także specjalisty w branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • work-life balance

  • samochód służbowy, telefon oraz laptop

RIWAL Poland specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych w wielu krajach Europy i Świata. Z flotą ponad 18 000 maszyn w 70 krajach zatrudniamy ponad 2350 pracowników. Niezależnie czy dotyczy to wynajmu czy sprzedaży maszyn, służymy pomocą każdej firmie, od międzynarodowych korporacji przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem w procesach rekrutacyjnych jest poszukiwanie osób zaangażowanych, pozytywnie nastawionych i konsekwentnie dążących do osiągania sukcesu. Dla nas Twój Talent ma znaczenie. Chcemy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Chętnie wiązali się z firmą i pozostawali z RIWAL na dłużej.

Przewiń do profilu firmy